U Wojtka za świerkami
Ustronie Morskie | Wiejska 29 | 605 150 041

Witamy

U Wojtka
za świerkami


Kwatery i noclegi w Ustroniu Morskim


O NasSerdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty pokoi gościnnych "U Wojtka za świerkami".

Dom położony jest w odległości około 350 metrów od plaży oraz mola w Ustroniu Morskim.

Cena noclegu od 25 zł do 65zł za osobę (po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym). Do opłaty za pobyt doliczamy opłatę miejscową (klimatyczną).


Dom i pokojeUgościmy Państwa w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizor, radio, czajnik, lodówkę oraz sprzęt plażowy.

Dla wszystkich pokoi jest przygotowany oddzielny aneks przeznaczony do przygotowywania szybkich posiłków.

Wszystkie pokoje w dolnej części domu posiadają swoje niezależne wejście od strony ogródka. Większość pokoi położonych na piętrze posiada balkon.

Akceptujemy zwierzęta domowe (należy zgłosić chęć przyjazdu z pupilem przy rezerwacji).


OgródNa terenie ogrodu nasi Goście mają możliwość organizowania kameralnych spotkań przy dużym grilu.

Dzieci mają do dyspozycji huśtawki, piaskownicę, zjeżdżalnię, piłkarzyki, bujaki. Dla zwolenników czynnego wypoczynku przygotowaliśmy boisko do gry w siatkowkę i koszykowkę, a także możliwość skorzystania z rowerów. Dla pań, które lubią korzystać z kąpieli słonecznych są przygotowane leżaki.

Istnieje również możliwość rozstawienia namiotu.

Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe. Parking jest zamykany na noc i bezpłatny.


Ustronie MorskieUstronie Morskie jest jednym z najpiękniejszych obszarów turystyczno-noclegowych polskiego wybrzeża Bałtyku. Dużą atrakcją stanowią dwa mola wybiegające na ponad 100 metrów w morze.

Miłośnicy turystyki pieszej i rowerowej mogą korzystać ze specjalnie wyznaczonych szlaków turystycznych ciągnących się wzdłuż wybrzeża morskiego.

Dużą popularnoscią cieszą się loty widokowe motolotnią, a także skoki spadochronowe. Na terenie miejscowości znajduje się wiele obiektów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych. W części leśnej Ustronia znajduje się amfiteatr z corocznym, bogatym repertuarem naszych popularnych Gwiazd.